IMPREZY

Oprócz noclegów dla naszych gości oferujemy również organizację imprez okolicznościowych (wesela, roczki , chrzciny, komunie, 18-stki, rocznice ślubne, imprezy integracyjne z ogniskiem)

Sala biesiadna do 80 osóbRozległe tereny gospodarstwa oraz duża jadalnia stwarzają idealne warunki do organizacji spotkań biznesowych, uroczystości rodzinnych czy spotkań z przyjaciółmi.
Wyrażamy gotowość organizacji spotkań biznesowych zapewniając spokój oraz odpowiednie zaplecze.

Wiosna jest okresem przyjęć komunijnych. Zapewniamy naszym klientom pełną obsługę przyjęcia, dzięki czemu rodzice będą mogli w pełni poświęcić się dziecku, które przeżywa jedną z najpiękniejszych chwil swojego życia. Gwarantujemy, że zarówno goście jaki i dziecko będą zachwycone przyjęciem. Miejsce jest szczególnie dobre jeżeli na uroczystości pojawi się duża liczba dzieci, bowiem zapewnia duży, bezpieczny teren do zabawy.
W okresie letnim oferujemy imprezy na powietrzu – spotkania przy grillu. W ten sposób chętnie spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi. Nie musząc martwić się o posiłki czy dach nad głową dla wszystkich zaproszonych gości możemy się odprężyć i spędzić miły wieczór na świeżym powietrzu.

Koszty organizacji wszystkich imprez negocjujemy indywidualnie z każdym klientem.