CENNIK


1 - 3 doby: 45 zł/osobę
powyżej 3 dób: 35 zł/osobę
dzieci do lat 3: 15 zł/osobęWszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe dla osób prywatnych oraz firm ( ceny do uzgodnienia)

Spotkania rodzinne, klasowe, biznesowe itp. ( ceny do uzgodnienia)

I Komunie Święte

Ogniska, grille i wędzarnie ( dla gości będących na noclegu posiadających własny opał- gratis, dla osób  chcących spędzić czas wolny na terenie Gospodarstwa - opłata za wstęp 10 zł/ osobę + własny opał. Istnieje możliwość zorganizowania opału na miejscu po uprzednim ustaleniu tego faktu drogą telefoniczną )

Wycieczki szkolne - oferujemy: kort tenisowy, siatkówkę plażową, możliwość skorzystania z łódki i rowerku wodnego, przejażdżki bryczką.

Warsztaty dla grup zorganizowanych z przetwórstwa ryb ( cena do uzgodnienia)

Łowisko
Dla gości będących na noclegu koszt 10zł/wędkę nie pobieramy opłaty za złowione ryby.  Istnieje również możliwość ich przygotowania na grillu lub uwędzenia.
Dla wędkarzy chcących odpocząć na łonie natury opłata wynosi: 10zł za wstęp/osobę oraz 10zł/ wędkę ( osoby towarzyszące również płacą za wstęp 10zł/osobę ).
Wędkarz, który złowi duży okaz rybki zobowiązany jest skontaktować się z właścicielem w celu zrobienia pamiątkowego zdjęcia, otrzymania darmowego kolejnego wstępu na łowisko w zamian za wypuszczenie ryby z powrotem do akwenu.